![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
16:27, 23 серпня 2019 р.
У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженими можливостями
![У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженими можливо... У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженими можливостями](/dist-assets/images/cap.jpg)
23 серпня у Новомосковському територіальному центрі соціального обслуговування відкрили виставку власних виробів народного мистецтва людей з обмеженими можливостями.
Презентували виставку в рамках проекту «Єднання заради миру та процвітання», який працює в Новомосковську при підтримці Міжнародної організації з міграції (МОМ).
![У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженим..., фото-1 У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженими можливостями, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Свої роботи, представлені на виставці під назвою «З Україною в серці», підопічні центру присвятили Дню Державного Прапору та Дню Незалежності України. А ще виставкою мали на меті наголосити на важливості єднання та необхідності пам’ятати народні мистецтва, звичаї, традиції.
![У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженим..., фото-2 У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженими можливостями, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
До виготовлення виробів долучилися відвідувачі клубів при терцентрі: «Надія», «Геть самотність», «Валентина».
![У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженим..., фото-3 У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженими можливостями, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженим..., фото-4 У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженими можливостями, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Працівники терцентру на сторінці установи у фейсбук так розповіли про виставку:
«Вироби виготовлені власноруч старим та молодим поколінням, з матеріалу, який нам надала «Хумана-Схід». Ці всі вироби були зроблені протягом місяця. Також, разом з презентацією робіт, провели літературну годину для молодих людей з обмеженими можливостями клубу «Надія». Тема була така: «Хай квітне моя Україна». Відвідувачі цього клубу підготували вірші про Батьківщину, згадували українські народні пісні та взяли участь у вікторині».
![У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженим..., фото-5 У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженими можливостями, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
На презентації виставки усіх присутніх порадував українськими піснями гурт «Родичі» Новомосковського Будинку культури імені Олеся Гончара.
![У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженим..., фото-6 У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженими можливостями, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженим..., фото-7 У Новомосковську відкрили виставку робіт людей з обмеженими можливостями, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Деяке обладнання для проведення заходу надали в організації МОМ.
Фото та інформація зі сторінки терцентру у фейсбук.
Читайте також: У Новомосковську відзначили День Державного Прапору (Фото)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...