• Головна
  • Новомосковські митці взяли участь у Всеукраїнському форумі на Білому озері
15:00, 14 серпня 2019 р.

Новомосковські митці взяли участь у Всеукраїнському форумі на Білому озері

Новомосковські митці взяли  участь у Всеукраїнському форумі на Білому озері

Митці з Новомосковська представили свої роботи на щорічному Всеукраїнському міжнародному молодіжному мистецькому соціально-екологічному форумі «Біле озеро – 2019».

Проходив фестиваль «Молодь, здоров’я, мистецтво» в останній тиждень липня на Рівненщині, в селі Більська воля (біля Білого озера).

Він зібрав молодих та талановитих дизайнерів, художників, народних умільців декоративно-вжиткового мистецтва з усіх куточків України.

З Новомосковська до Білого озера поїхали лауреати та дипломанти міжнародних та всеукраїнських конкурсів, серед яких: Центр позашкільної роботи, гурток "Художнє валяння" та "Флористика для дітей", (представила керівник Наталія Горбулицька); Новомосковський історико – краєзнавчий музей імені Калнишевського (представила на форумі науковий співробітник Марина Головко, яка є також керівником гуртка Петриківського розпису Центру позашкільної роботи); гурток декоративно - прикладного мистецтва "Джерело" с. Миколаївка, КЗО "Миколаївське НВО" (представила керівник Лідія Клименко).

Новомосковські митці взяли  участь у Всеукраїнському форумі на Білому озері, фото-1

Головною ідеєю форуму була популяризація здорового способу життя та поширення народних мистецтв: валяння, декоративних Миколаївського та Петриківського розписів, виготовлення сувенірів (екоторбинки, розпис по тканині перманентними маркерами та ін.).

Новомосковські митці взяли  участь у Всеукраїнському форумі на Білому озері, фото-2

В творчих майстернях для відвідувачів форуму були презентовані вироби та проведені майстеркласи з еколого-натуралістичного, декоративно- прикладного, ужиткового та образотворчого мистецтва. Кожен заклад демонстрував свою майстерність з розвитку художніх промислів та народних ремесел.

Зі свята мистецтва та творчості всі учасники повернулися з цікавими враженнями , творчими надбаннями та дипломами.

При підготовці цього матеріалу була використана інформація та фото зі сторінки у фейсбук Центру позашкільної роботи міста Новомосковська.

Читайте також: Виставку робіт художниці з Новомосковська відкрили у відомому музеї декоративного мистецтва

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...