
17:12, 13 серпня 2019 р.
Посада директора в одному з дитячих садочків Новомосковська все ще залишається вакантною

На засіданні конкурсної комісії щодо призначення директорів дошкільних навчальних закладів у Новомосковську не визначилися з керівником садочка «Ластівка».
Через відсутність претендента посада, поки що, залишається вакантною.
Пройшло засідання 13 серпня в приміщенні Новомосковського міськвиконкому.
Розглянути питання призначення директора в ДНЗ № 7мають намір незабаром, на спеціальному засіданні конкурсної комісії.
Посаду ж директорів ДНЗ «Ромашка», «Дюймовочка» та «Веселка» обіймуть Раїса Тонкошкур, Галина Яковлева та Марина Гарькава відповідно.
Їх кандидатури визначили на засіданні конкурсної комісії шляхом тайного голосування.

Як ми повідомляли раніше, в Управлінні освіти Новомосковського міськвиконкому, в липні оголосили конкурс на посаду директорів садочків.
Серед вимог до керівників було: вільне володіння державною мовою, вища педагогічна освіта ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної роботи не менше п’яти років, а також організаторські здібності.
Читайте також: Новомосковська лікарня закупить лікарських засобів майже на 701 тисячу гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
live comments feed...