• Головна
  • Лікування алкоголізму у медичному центрі NewLife
Реклама
08:32, 2 серпня 2019 р.

Лікування алкоголізму у медичному центрі NewLife

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð»ÐµÑение алкоголизма

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð»ÐµÑение алкоголизма

Алкоголізм це хімічна залежність організму від алкоголю, яка підштовхує хворого до безконтрольного споживання спиртних напоїв. Алкоголізм визнано хворобою, для лікування якої необхідно медичне втручання. І чим раніше буде втручання фахівців, тим скоріше пацієнт зможе відмовитись від алкоголю та повернутись до нормального тверезого життя. Клініка nc-newlife.com пропонує вам професійну допомогу в боротьбі з алкоголізмом. Звернувшись в медичний центр NewLife в Києві ви швидко та ефективно вирішите свою проблему алкоголізму та вже ніколи до неї не повернетесь.

Чому варто звернутись у клініку NewLife, а не вирішувати хворобу алкоголізму самостійно?

Повне одужання та відмова від спиртних напоїв можливе лише в тому випадку коли пацієнт у тверезому стані починає курс реабілітації та дотримується всіх вказівок лікарів. Бувши не під наглядом спеціалістів, людина, залежна від алкоголю, має багато спокус до зриву і шанс завершити лікування ще на перших його етапах дуже великий.

Тому, якщо ви бажаєте раз і назавжди відмовитись від алкоголю та зберегти своє життя, звертайтесь до наркологічного центру NewLife. Тут ви завжди отримаєте професійну підтримку та індивідуальний курс лікування, з урахуванням стадії хвороби та емоціонального стану.

Наркологічний центр Нове Життя проводить лікування алкоголю у три етапи. На першому етапі проводиться повна діагностика пацієнта та його детоксикація від алкоголю. Хворого на алкоголь повертають до тверезого стану за допомогою очищення крові та організму від алкоголю, нормалізують психічний та емоційний стан, створюють індивідуальний план лікування.

На другому етапі проводяться лікувально-відновлюючи заходи: максимально відновлюється психічний стан хворого, доводиться до пацієнта детальна інформація про алкоголь та його вплив на здоров’я та життя. Спеціалісти NewLife навчають пацієнта новим принципам та необхідним навичкам, які допоможуть далі жити тверезим життям, розказують як проходити профілактику та убезпечити себе від зриву.

На останньому етапі спеціалісті NewLife підбирають для пацієнта найбільш оптимальний для його організму алкоблокатор, щоб уникнути рецидив.

Наркологічний центр NewLife- це ваш унікальний шанс відмовитись від залежності раз і назавжди. Багаторічний досвід клініки, професійність спеціалістів та індивідуальний підхід до кожного пацієнта дає вам гарантію того, що з клініки NewLife почнеться ваше щасливе тверезе життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...