У Новомосковському центрі зайнятості шукачі роботи отримали пропозиції від роботодавців через SKYPE

У Новомосковському центрі зайнятості шукачі роботи отримали пропозиції від роботодавців через SKYPE, Ольга

У Новомосковському центрі зайнятості троє безробітних, присутніх на онлайн-співбесіді з роботодавцем, отримали запрошення на роботу через SKYPE.

Про це повідомили в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості.

В рамках угоди про співпрацю, у Новомосковському центрі зайнятості 23 липня провели онлайн–співбесіду Товариства з обмеженою відповідальністю «Арго Ком» з претендентами на вакантні робочі місця «апаратник оброблення зерна» та «апаратник комбікормового виробництва».

«З кожним роком передові технології стрімкими темпами входять в наше життя. Сьогодні вони знаходять широке використання в державній службі зайнятості, зокрема, забезпечують можливість застосовувати нові методи в послугах пошуку підходящої роботи безробітним та підбору персоналу роботодавцям. Останнім часом онлайн–співбесіди з використанням програми SKYPE стають все популярнішими, адже вони дозволяють заощадити час як роботодавця, так і шукача роботи», - розповіли у міськрайонному центрі зайнятості.

А також додали, що в умовах гарного зв’язку присутні шукачі роботи мали змогу презентувати себе, а роботодавець – вивчити та оцінити потенціал кожного майбутнього працівника так само уважно, як і при особистій зустрічі.

Учасники заходу отримали від роботодавця вичерпну інформацію щодо завдань та обов’язків заявлених посад, режиму та характеру виконуваної роботи, заробітної плати та соціальних гарантій. Троє, з числа присутніх безробітних, отримали від представника роботодавця запрошення для подальшої зустрічі безпосередньо на підприємстві з метою працевлаштування.

Читайте також: На одній з вулиць селища Черкаського відремонтують дорожнє покриття

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии