• Головна
  • У Новомосковську презентували проект енергоефективних рішень для ОСББ
15:25, 11 липня 2019 р.

У Новомосковську презентували проект енергоефективних рішень для ОСББ

У Новомосковську презентували проект енергоефективних рішень для ОСББ

10 липня в Новомосковську презентували спільний проект ЄС/ПРООН та «Обєднання співвласників будинків» для впровадження сталих енергоефективних рішень (HOUSES).

Приїхали в Новомосковськ експерти програми на запрошення Новомосковської міської ради.

Відбулася презентація в приміщенні центральної міської бібліотеки.

Прийшли навчитися енергоефективності представники ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представники житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ та представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.

У Новомосковську презентували проект енергоефективних рішень для ОСББ, фото-1

Вітаючи присутніх на презентації, заступник міського голови Новомосковська Костянтин Морозов зокрема зазначив, що такі зустрічі необхідні для мобілізації співвласників багатоквартирних будинків для підтримки процесу енергоефективності в житлових будинках. Зниження вартості комунальних послуг в будинках, де створили ОСББ та запровадили енергоефективні рішення, надихне мешканців інших будинків міста на такі дії.

У Новомосковську презентували проект енергоефективних рішень для ОСББ, фото-2

Регіональний координатор ПРООН Олена Харченко та експерт Проекту IFC Наталія Арінічева проінформували, що до вересня наступного року проект буде проводити інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою: інформувати широку громадськість і місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує.

Проект також проводитиме серію групових та індивідуальних консультацій для активних співвласників, які мають намір створити ОСББ, для вже створених ОСББ, для місцевої влади з питань створення ОСББ. Також проконсультують та допоможуть в питаннях ведення бухгалтерії і фінансового менеджменту та в пошуку і отриманні фінансування для ініціатив з покращення стану будинків. Подати заявку на участь можна за посиланням

Наталія Арінічева розповіла яку технічну та фінансову підтримку на термомодернізацію багатоквартирних будинків з метою підвищення їх енергоефективності сьогодні надає держава та ЄС спільно з урядом Німеччини.

У Новомосковську презентували проект енергоефективних рішень для ОСББ, фото-3

Учасники заходу обговорили також проблеми, які існують на даний час в ОСББ.

Читайте також: На мікрорайоні Кулебівка міста Новомосковська поліція накрила групу наркоділків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...