12:30, 6 липня 2019 р.
У Новомосковському клубі «Геть самотність» підготувалися до народного свята
Члени клубу «Геть самотність» Новомосковського територального центру з обслуговування інвалідів та літніх людей підготувалися до святкування Івана Купала. 4 липня жінки зібралися на дружню гостину для плетіння традиційних «купальських» вінків.
За роботою говорили також про прадавні традиції та обряди, які супроводжують це свято.
Йдеться про народження Івана Хрестителя, яке святкується церквою 7 липня. Після поширення християнства давнє народне свято Купайла, в результаті «християнського нашарування», почало називатися святом Івана Купала.Свято Купайла відбувається саме в період, коли сонце приходить до зеніту – найвище піднімається над землею, дає найбільше тепла і світла, виявляє свою найвищу чудодійну силу для рослинного і тваринного світу та для людини. Вся рослинність досягає свого апогею, все нестримно росте, розцвітає, радіє життю.
Спілкування з природою та спогади про прадавні традиції свого народу подарували членам клубу «Геть самотність» щасливі емоції та дружні відчуття.
Фото та інформація зі сторінки центру.
Читайте також: Більшість мешканців Піщанської ОТГ оцінюють свій матеріальний стан як хороший та середній
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:28
20 січня
13:16
20 січня
live comments feed...