![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
09:39, 5 липня 2019 р.
Сьогодні День звільнення Краматорська і Слов’янська від проросійських терористів
![Сьогодні День звільнення Краматорська і Слов’янська від проросійськ... Сьогодні День звільнення Краматорська і Слов’янська від проросійських терористів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні виповнюється чотири роки з дня, коли українська армія, після тривалої облоги, зайняла стратегічно важливі міста Слов'янськ та Краматорськ.
Звільнення Слов'янська та Краматорська відбулося після майже трьох місяців бойових дій біля цих населених пунктів. Бої почалися в середині квітня, коли проросійські терористичні банди захопили ключові адміністративні будівлі міст.
Зазнавши фіаско в Слов'янську, банди змушені були рано вранці 5 липня 2014 року залишити місто. Робили вони це організовано, кількома колонами. Те ж саме зробили і бойовики з Краматорська, приєднавшись до колони втікачів зі Слов'янська. Основні сили незаконних збройних формувань були переміщені до Донецька і Горлівки.
Вже в обід 5 липня над будівлею Слов'янської і Краматорської міських рад були підняті українські прапори. Після звільнення міст стало зрозуміло – бойовики тікали поспіхом, оскільки залишили після себе величезну кількість зброї і боєприпасів російського виробництва, що стало черговим сильним доказом для тих, хто до останнього моменту не вірив у причетність Росії до військової агресії проти України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...