У Новомосковську вирішують проблему вивезення сміття з мікрорайонів

У Новомосковську вирішують проблему вивезення сміття з мікрорайонів, Ольга

У Новомосковському комбінаті комунальних підприємств намагаються вирішити проблему вивезення твердих побутових відходів з приватних домоволодінь через укладання договорів.

З цією метою працівники підприємства 27 червня зустрілися з жителями мікрорайону Червоний Кут. Окрім зазначеного, ціллю зустрічі було налагоджування взаємодії підприємства та жителів мікрорайонів, а також обговорення екологічних питань.

Як ми повідомляли раніше, для зручності жителів передмість в КП «НККП» відкрили абонентський відділ, де можна безпосередньо заключити з підприємством договір на вивезення сміття, сплатити за послуги, вирішити інші питання:

У Новомосковську вирішують проблему вивезення сміття з мікрорайонів, фото-1

Додамо, за інформацією керівника підприємства Івана Білого, проблему вивезення сміття з мікрорайонів не раз обговорювали з головами квартальних комітетів. Остаточно питання не вирішили.

Керівник підприємства також розповів, що, не маючі договорів на вивіз сміття, деякі мешканці мікрорайонів часто везуть відходи в міські контейнери, а це - додаткова робота працівникам підприємства та незручності мешканцям міста.

Читайте також: У Новомосковську запрошують на форум по підготовці проектів «Бюджету участі»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии