Учні Перещепинської школи перемогли у Всеукраїнському літературному конкурсі

Учні Перещепинської  школи перемогли у Всеукраїнському літературному конкурсі, Ольга

Учні Перещепинського загальноосвітнього закладу № 1 Єгор Лянник та Анна Козина стали переможцями VII Всеукраїнського молодіжного літературного конкурсу «VIVART».

За умовами, їхні твори незабаром опублікують в одному з українських літературних альманахів.

На офіційній церемонії нагородження, з датою якої наразі визначаються організатори конкурсу, Єгор Лянник та Анна Козина отримають призи, грамоти та зможуть поспілкуватися з українськими письменниками – членами Національної спілки письменників. Вже відомо, що церемонія нагородження переможців Всеукраїнського молодіжного літературного конкурсу пройде в місті Кам’янське.

«Результати чергового літературного конкурсу просто «підіймають до небес». Маю усі підстави пишатися своїми талановитими дітьми. Взагалі, у конкурсі взяли участь 10 учнів 10-х класів закладу, і 5-ро з них потрапили до фіналу (номінація "Проза - молодша група")! Це Анна Козина, Таміла Козина, Анна Кудінова, Єгор Лянник та Анастасія Шишацька. А результат фіналу – двоє переможців конкурсу: Єгор Лянник та Анна Козина», - розповіла нашому кореспонденту вчитель української мови й літератури Перещепинської школи № 1 Юлія Базя.

Учні Перещепинської  школи перемогли у Всеукраїнському літературному конкурсі, фото-1

Юлія Базя також повідомила, що у них не гурток і не факультатив. Разом з дітьми вони знаходять в інтернеті інформацію про літературні конкурси, які проходять в країні, і діти надсилають на них свої роботи. Учні пишуть роботи вдома, а вчитель допомагає з оформленням та іншими питаннями (щодо теми, літературної форми чи стилю написання).

На запитання про що ж пишуть діти, вчитель відповіла:

«Та на різні теми. Наприклад, фіналісти минулого конкурсу писали про сусідів: одна — про сусідів-хом'яків, що живуть у неї вдома; друга - про сусідів-вірусів, які з'являються в нашому організмі; третя - про три сусідніх села: Минуле, Теперішнє і Майбутнє. Пишуть також есе на теми: "Здоров'я - вибір кожного", есе "Місто доступне для всіх". Наприклад, ми відправили роботи на міжнародний конкурс. Там взагалі писали про те, як один чоловік здавав у оренду свою совість; писала одна учениця про чотирьох товаришок - це хлібні крихти, які хотіли провчити товсту ліниву дівчинку, що вона їсть, де хоче, і щоночі лізли до неї в ліжко та заважали спати. Ще один учень написав твір, головний герой якого Чорний Носок П'яткович. Він шукає брата, який десь зник. А виявиться, що брата прибило до барабана пральної машини, і він втратив свідомість… Дуже багато творів! Всі й не згадаю зараз»!

Фото Юлії Базі.

                                                                                                                                                             Ольга Кібарова

Читайте також: Новомосковців вчитимуть говорити англійською волонтери з Бостону

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии