• Головна
  • У Новомосковському районі зареєстрували 110 випадків домашнього насильства
11:09, 18 червня 2019 р.

У Новомосковському районі зареєстрували 110 випадків домашнього насильства

У Новомосковському районі зареєстрували 110 випадків домашнього насильства

У Новомосковському районі, з початку року, відповідні органи склали 110 адміністративних протоколів щодо фактів домашнього насильства. З цього ж приводу поставили на облік 82-х чоловіків та 4-х жінок.

Про це на засіданні Координаційної ради з питань протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі доповів капітан поліції, заступник начальника сектору превенції Новомосковського відділу поліції Олександр Сухий.

Пройшла нарада 12 червня в приміщенні Новомосковської райдержадміністрації.

На засіданні ради, головним питанням якого було визначитися зі шляхами запобігання зазначеному негативному явищу, говорили також про рівень та якість надання соціальних послуг сім’ям, що перебувають в складних життєвих обставинах.

Психолог районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пшеничка повідомила зібранню й про створення в районі мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства.

У районі визначили також відповідальну уповноважену особу, яка буде безпосередньо проводити роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про факти вчинення насильства та координуватиме зусилля усіх задіяних служб.

При виявленні факту про вчинені правопорушення та інші події, пов’язані з домашнім насильством, необхідно звертатися до таких служб та організацій:

Новомосковський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області (м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 7, тел.(05693) 7 31 66, 098 633 06 69, 102);управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації (м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 12, каб. 106, тел.(05693) 7 10 50);Новомосковський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 12, II поверх, тел.(05693) 7 33 14);служба у справах дітей Новомосковської райдержадміністрації (м. Новомосковськ, вул. Шевченко, 7, III поверх, тел.(05693) 7 54 76).

Читайте також: У Новомосковську запровадили «бюджет участі»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...