• У Новомосковську пройшли змагання «Олімпійський день бігу»
17:00, 12 червня 2019 р.

У Новомосковську пройшли змагання «Олімпійський день бігу»

12 червня в центральному міському парку Новомосковська пройшли змагання «Олімпійський день бігу».

Взяли участь у спортивному святі майже 300 учасників.

Організували забіги: Новомосковський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», позашкільний комунальний навчальний заклад «КДЮСШ» та міське управління освіти.

Першими дистанцію (20 метрів) бігли наймолодші учасники – вихованці дошкільних закладів міста.

Переможцями серед дівчаток стали: 1 місце - Кіра Матвієнко; 2 місце - Анна Вакарчук; 3 місце - Вероніка Чабан.

Серед хлопців: 1 місце - Богдан Марусецький; 2 місце - Микола Пахомов; 3 місце – Валерій Ключик.

У Новомосковську пройшли змагання «Олімпійський день бігу», фото-1

Далі естафету підтримали старші учасники змагань. На першому колі розминки, разом із молодими спортсменами, бігли учасники олімпіад з Новомосковська, ветерани спорту міста та представники спортивної спільноти.

На наступному етапі олімпійського бігу учасники змагалися кожен у своїй категорії. Дистанція для усіх була визначена в 300 метрів.

Переможцями в категорії 7-8 років стали (хлопці): 1 місце – Іван Стецюк, 2 місце – Михайло Сидорчук, 3 місце – Єгор Скирда; (дівчата): 1 місце – Поліна Прохніцька, 2 місце – Влада Удовіна, 3 місце - Христина Кошова.

У Новомосковську пройшли змагання «Олімпійський день бігу», фото-2

Переможцями в категорії учасників 10 - 12 років стали (хлопці): 1 місце – Роман Шаповалов, 2 місце - Данило Галушко , 3 місце - Микита Ішимніков; (дівчата): 1 місце – Валентина Кароян, 2 місце – Вікторія Фінько, 3 місце – Єлизавета Шапка.

Переможцями в категорії учасників 13 - 14 років стали (хлопці): 1 місце – Владислав Зайченко, 2 місце – Дмитро Горбузов, 3 місце – Олександр Овчаренко; (дівчата): 1 місце – Вероніка Колеснік, 2 місце – Діана Яковенко, 3 місце – Вікторія Мішина.

Переможцями в категорія учасників 15-17 років стали (хлопці): 1 місце – Микита Кравченко; 2 місце – Назар Шелепов, 3 місце – Марки Юрін; (дівчата): 1 місце - Зайченко Марія, 2 місце – Марія Трунова.

Призери були нагороджені медалями та грамотами, а також усі учасники отримали солодощі.

Фото зі сторінки центру «Спорт для всіх».