• Команда з Новомосковщини вдало стартувала в Кубку Дніпра з футболу
10:29, 23 травня 2019 р.

Команда з Новомосковщини вдало стартувала в Кубку Дніпра з футболу

ФК «Кристал» (смт Губиниха) здобув впевнену перемогу у стартовому матчі Кубку міста Дніпра з футболу.

Суперником наших земляків у першому раунді турнару був дніпровський клуб «Альфа і Омега». Гра відбулася 22 травня на стадіоні «Монтажник» у місті Дніпро.

Матч пройшов за відчутної переваги футболістів із Губинихи. Вже до перерви вони тричі вразили ворота суперника. Забитими мячами відзначилися Ярослав Микитюк, Артем Павлюченко та Артем Валєєв. Наприкінці першого тайму дніпряни зуміли відіграти один мяч після вдалого розіграшу стандарту.

Після перерви рахунок не змінився, і гра закінчилася перемогою «Кристала» з рахунком 3:1.