• Главная
  • В Новомосковську пройшли заключні змагання міського етапу гри «Сокіл-джура»
19:36, 15 мая 2019 г.

В Новомосковську пройшли заключні змагання міського етапу гри «Сокіл-джура»

В Новомосковську пройшли заключні змагання міського етапу гри «Сокіл-джура»

15 травня в Новомосковській загальноосвітній школі № 2 пройшли заключні змагання Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».

Її учасниками стали десятикласники шкіл міста, дві команди міського центру позашкільної роботи та Новомосковської школи джур. Рої (саме таку назву має юнацька одиниця з восьми чоловік у складі Самарського козацького куреня) носять імена загиблих на сході країни воїнів Новомосковщини.

Вправність «джурят» оцінювало журі в складі: в.о. начальника Управління освіти міста Катерини Сильченкової, отамана Новомосковської школи «Джур», осавула Самарського куреня Михайла Гладуша, заступника міського військового комісара Костянтина Цвіркуна, голови Новомосковського осередку «Юнацький корпус» Руслана Сергійчука та інших.

«Сподіваємося, що змагаючись ви покажете свої знання з історії краю, українського війська, козацтва, свою спортивну вправність. Зараз кожна ваша команда боротиметься за перемогу свого рою і своєї школи, а усі разом ви боротиметися за країну», - сказав, звертаючись до учасників змагань голова Новомосковського товариства сприяння обороні та Збройним силам України Григорій Бережний.

На заході були також присутні представники відділу освіти міста, депутати міської ради, вчителі та учні новомосковських шкіл.

Перед початком змагань усі присутні вшанували пам’ ять українців, полеглих в українсько-російській війні на сході країни.

Окрім названих Григорієм Бережним випробувань, учасники гри-конкурсу демонстрували також свою вправність у стройовій підготовці та естафеті, де потрібно було показати злагодженість рою і вміння працювати в команді.

Переможцями гри стали: І місце – ЗОШ № 1; ІІ місце – ЗОШ № 7 та № 15; ІІІ місце -  ЗОШ № 3 та № 4.

Переможець міського етапу гри команда ЗОШ № 1 «Самарські козаки» буде представляти наше місто на обласному конкурсі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...