• Главная
  • Мешканців Перещепинської ОТГ запрошують на громадські слухання
16:27, 10 мая 2019 г.

Мешканців Перещепинської ОТГ запрошують на громадські слухання

Мешканців Перещепинської ОТГ запрошують на громадські слухання

Мешканців Перещепинської ОТГ запрошують на громадські слухання  щодо обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля  продовження видобування вуглеводнів на Голубівському нафтогазоконденсатному родовищі.

Оголошення про початок громадського обговорення оприлюднили на сайті громади.

Громадські слухання відбудуться 29 травня о 12:00 годині в залі засідань Будинку культури за адресою: Новомосковський район, cело Голубівка, вул. Лесі Українки 15.

До початку слухань триватиме громадське обговорення цього питання.

Протягом усього строку обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції стосовно планованої діяльності. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) за адресою: Міністерство екології та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035, Відділ оцінки впливу на довкілля. Електронна пошта: [email protected], контактні телефони: (044) 206-31-15, (044) 206-31-64

Також учасники громадських слухань зможуть висловити їх усно безпосередньо під час слухань із внесенням до протоколу.

Оцінка впливу на довкілля проводилася  у зв’язку з необхідністю подовження строку дії спеціального дозволу на користування надрами. Видобуток вуглеводнів та їх транспортування трубопроводами Голубівського  нафтогазоконденсатного родовища здійснюватиме структурний підрозділ НГВУ «Полтаванафтогаз»ПАТ «Укрнафта». В компанії запевняють, що вплив виробничої діяльності на довколишнє середовище не перевищує екологічно допустимого рівня. 

Зі звітом підприємства про вплив його діяльності на довколишнє середовище всі бажаючі можуть ознайомитися  щоденно з 9:00 до 17:00  за адресою: Перещепинська ОТГ, місто Перещепине, вул. Шевченко, буд. 42. Контактна особа: в. о. старости Голубівського старостівськогоого округу Перещепинської міської ради – Нездійминога Олександр Михайлович, тел. (067) 63-69-565.

Довідково: Голубівське родовище відкрите в 1965 році, у 1967 році введено у досліднопромислову розробку, у 1976 році розпочато його промислову розробку.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...