• Головна
  • У Новомосковську визначать відповідальних за меморіальні дошки
17:15, 6 травня 2019 р.

У Новомосковську визначать відповідальних за меморіальні дошки

У Новомосковську визначать відповідальних за меморіальні дошки

У Новомосковську планують визначити відповідальних за утримання меморіальних дошок , встановлених на честь видатних містян.  

Проект відповідного рішення оприлюднила прес-служба міськради.

Згідно з проектом документа, планується передати:

на баланс міського управління освіти:

  • меморіальні дошки на честь секретаря Новомосковської підпільної комсомольської організації Микити Головка, члена комітету Новомосковської підпільної організації Зіні Білій та радистці розвідувальної групи «Голос» Асі Жукова-Церетелі, які встановлені на фасаді ЗЗСО №1 за адресою: м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, 7.
  • меморіальні дошки на честь загиблих воїнів АТО Мельникова В.В., Дубовика Р.В., Гребенюка М.О., які встановлені на фасаді ЗЗСО №2 за адресою: м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, 19.
  • меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Костріченка О.В., яка встановлена на фасаді ЗЗСО №6 за адресою: м. Новомосковськ, вул. Зіни Білої 6.
  • меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Мітягіна О.П., яка встановлена на фасаді ЗЗСО №18 за адресою: м. Новомосковськ, вул. Паланочна, 9а.
  • меморіальні дошки на честь учасниці Новомосковського підпілля, члена керівної трійки Лейпцігського інтернаціонального антифашистського комітету Опору Таї Тонконог та на честь загиблого воїна АТО Ємельяненка І.В., які встановлені на фасаді ЗЗСО№ 12-за адресою: м. Новомосковськ, вул. Т.Тонконог (колишня Толстого), 141.

на баланс управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради:

  • меморіальну дошку на честь видатного Новомосковця  Бровченка М.Х., яка встановлена на фасаді Новомосковської школи естетичного виховання ім. М.Бровченка за адресою: м. Новомосковськ, пл. Героїв, 9.

На баланс КП НККП:

  • меморіальну дошку на честь 240-річчя освячення Свято-Троїцького собору на огорожі з лівої сторони при вході до собору за адресою: м. Новомосковськ, пл. Перемоги, 1.

Колегіум № 11 стане балансоутримувачем меморіальних дошок на честь загиблих воїнів АТО  Зелінського Г.В., Ярового М.О. та меморіальної дошки Жертвам нацизму, а ліцей «Самара» - меморіальної дошки на честь видатного драматурга Бораковського Г.М.встановлених на фасадах  цього навчального закладу.

Вадповідальність за утримання ще трьох меморіальних дошок збираються покласти на міські ОСББ.

Меморіальну дошку на честь видатного поета, громадського діяча Сарми-Соколовського М.О., яка встановлена на фасаді житлового будинку за адресою: м. Новомосковськ, вул. Українська, 1, передадуть на баланс ОСББ «Дружба-плюс».

Меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Голополосова Ю.О., яка встановлена на фасаді житлового будинку за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 39, - на баланс ОСББ «Співдружність 39/176».

Меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Литвиненка А.О., яка встановлена на фасаді житлового будинку за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 40, - на баланс ОСББ «Успіх Гетьманська 40».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...