Новомосковцям розповіли як захиститися від кору

Новомосковцям розповіли як захиститися від кору, Алена Тищенко

Ситуація щодо захворюваності на кір на Новомосковщині погіршується. Станом на кінець минулого тижня від початку року в місті Новомосковську та Новомосковському районі зареєстрували 89 випадків хвороби.

В Новомосковському відділі лабораторних досліджень розповіли як захистися від кору та дали роз’яснення щодо щеплень. Інформацію оприлюднили на сторінці закладу в Фейсбук.

-          Щодо планових щеплень: їх потрібно робити й не зволікати, коли дитині виповнилося 12 місяців. Якщо перше планове щеплення пропустили й дитині вже більше року потрібно негайно надолужити його, звернувшись до сімейного лікаря. В 6 років, за календарем щеплень, дитині потрібно зробити планову ревакцинацію. Якщо не зробили вчасно, необхідно все одно звернутися в медичний заклад. Адже лише дві дози вакцини забезпечать належний захист.

-          Необхідне щеплення від кору дитині, яка взагалі такого не має. В такому випадку звернутися до лікаря потрібно терміново. Зробити потрібно буде 2 щеплення з інтервалом не менше одного місяця.

-          Якщо батьки не пам’ятають чи робили дитині щеплення від кору і не мають документальних підтверджень. В такому випадку дитину потрібно вакцинувати.

-          Вакцинація потрібна підліткам, а також дорослим що не хворіли на кір та не отримували щеплень від кору.

-          У разі контакту з хворим на кір також необхідно негайно звернутися в медзаклад. В таких випадках лікар може вирішити що вакцинація необхідна протягом перших 72 годин. У деяких випадках також показана екстрена профілактика шляхом введення імуноглобуліну.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии