Ситуація щодо кору на Новомосковщині продовжує погіршуватися

Ситуація щодо кору на Новомосковщині продовжує погіршуватися, Алена Тищенко

Ситуація щодо кору на Новомосковщині продовжує погіршуватися. Протягом минулого тижня кількість захворілих зросла та становить з початку року загалом по місту і району станом на 22 квітня – 89 чоловік. Минулого тижня цифра була – 79 чоловік.

Про це повідомили в Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень.

З зазначеної кількості 30 випадків зареєстрували по місту Новомосковську  (в тому числі: дорослих - 17, дітей - 13). По Новомосковському району сталося - 59 випадків (27 дорослих та 32 дитини).   Загалом на території  Дніпропетровської області триває подальше розповсюдження хвороби. Цього року зареєстрували 814 випадків захворювання на кір. Також в області зареєстрували 32 спалахи в побуті, в лікувально-профілактичних закладах, за місцем навчання та за місцем роботи, а також серед  учасників різноманітних спортивних та інших змагань.

Серед  усіх захворілих 77,4% (тобто 630 осіб) не щеплені проти кору.

В Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень також зазначають, що загальний прогноз епідемічної ситуації несприятливий. Вірогідне подальше розповсюдження кору, як серед дорослого населення, так і серед дітей, що пов’язано з втратою імунного прошарку проти кору серед населення області в попередні роки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии