На Новомосковщині 10 підприємств запланували масове вивільнення працівників

 На Новомосковщині 10 підприємств запланували масове вивільнення працівників, Алена Тищенко

Минулого року 10 підприємств Новомосковського району запланували масове вивільнення працівників. Звіти про це вони надали в Новомосковський міськрайонний центр зайнятості.

Таку інформацію в звіті начальника Управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації Володимира Мальованого про стан виконання районної програми зайнятості населення оприлюднили на сайті установи.

Усього 10 підприємств запланували звільнити 199 чоловік.

 Найбільші обсяги запланованого вивільнення працівників надали:

1. Військова частина А1302 в кількості 39 осіб, у зв’язку із реорганізацією. Фактично працівники перейшли на службу за контрактом.

2. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Новомосковському районі – 54 особи, у зв’язку із реорганізацією. В даному випадку фактичного вивільнення не відбулося.

3. Перещепинський професійний ліцей – 19 осіб, у зв’язку із відсутністю ліцензії на надання освітньої діяльності з професій: «тракторист - машиніст сільськогосподарського виробництва», «слюсар-ремонтник», «водій автотранспортних засобів», «бджоляр». Фактично було звільнено 19 осіб.

Читайте також: У Спаському створили Центр фізичного здоров’я

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии