У Новомосковському районі витратять майже мільйон гривень на захист прав дітей

У Новомосковському районі витратять майже мільйон гривень на захист прав дітей , Алена Тищенко

Цього року в Новомосковському районі на захист прав дітей та розвиток сімейних форм виховання витратять 892,5 тисячі гривень.

Відповідні зміни до Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у Новомосковському районі затвердили на минулій сесії Новомосковської районної ради. Інформацію оприлюднили на сайті установи.

З загального обсягу 839 тисяч реалізує служба у справах дітей Новомосковської райдержадміністрації. Решту ж, 53,5 тисячі надійде районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 За зазначені кошти проведуть  районні заходи до Дня захисту дітей та районний фестиваль для дітей з вадами здоров’я «Повір у себе» з врученням солодощів та продуктів харчування.

Проведуть під час літнього оздоровлення в закладах з денним перебуванням дітей району змагання  «Веселі старти» із залученням до занять спортом дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітних та малозабезпечених.

Організують соціальну акцію для дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах до Дня Конституції України під час якої вручать дітям необхідні речі та гігієнічні набори.

Також придбають спортивний інвентар, постільну білизну та постільні приладдя дітям з багатодітних та малозабезпечених родин та дітям, що опинилися в складних життєвих умовах.

Проведуть під час шкільних канікул акцію «Спорт замість вулиці» із залученням до занять спортом дітей схильних до правопорушень, бродяжництва, дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Частину коштів витратять на придбання новорічних подарунків для зазначеної категорії дітей та надання адресної допомоги (продукти харчування) тим, хто такої потребує.

Визначені й інші заходи за вказаною програмою.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии