Минулорічна криза з водозабезпеченням Новомосковського району може повторитися

Минулорічна криза з водозабезпеченням Новомосковського району може повторитися, Алена Тищенко

Минулорічна криза з водозабезпеченням Черкаської ОТГ, інших громад та населених пунктів Новомосковського району може повторитися. Як запобігти цьому 3-го березня радилися в Дніпропетровській обласній раді.

Про це повідомили в Управлінні ЖКГ та комунальної власності облради.

Гостре питання обговорили за присутності заступника голови Новомосковської районної ради Валентини Павлової, головного інженера «Райводоканалу» Василя Колпа, голів та їх заступників селищних рад названих військових містечок. Були присутні також представники Міноборони країни. На нараді йшлося про перспективи районного комунального підприємства водопостачання та про його здатність забезпечити громади водою.

Зокрема говорили, що минулого року, спільними зусиллями «Райводоканалу» та Управління ЖКГ та комунальної власності ДОР вдалося відновити стале водопостачання попри аварійний стан водоводу та заборгованість за спожиту електроенергію. На 2019 рік, за вказівкою Голови ОДА, департаментом житлово-комунального господарства ОДА мали бути заплановані та виконані роботи щодо реконструкції аварійного магістрального водоводу, а на рівні Новомосковської районної ради мало бути вирішене питання щодо економічної підтримки підприємства щоб запобігти відключенню від енергопостачання.

 Валерій Безус зазначив, що на даний момент, ані реконструкція водоводу, ані економічна підтримка підприємства – не відбулися. Та, навіть більше, - економічний стан підприємства та стан водоводу лише погіршилися.

 Учасники обговорили як можна запобігти ситуації. Серед намічених заходів:  1. звернутися до департаменту ЖКГ ОДА щодо необхідності виконання робіт з реконструкції аварійного водоводу; 2. звернутися до Новомосковської районної ради щодо термінового виділення коштів на підтримку підприємства; 3. опрацювати, разом відповідними структурами Міноборони, можливості альтернативного водопостачання громад шляхом відновлення свердловин та встановлення обладнання для доочистки води.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии