Багатодітним сім’ям Новомосковщини призначать допомогу

Багатодітним сім’ям Новомосковщини призначать допомогу

В Новомосковському управлінні праці та соціального захисту населення призначать допомогу багатодітним родинам.

Виплати такі родини почнуть отримувати, згідно відповідної постанови Уряду,  на кожну третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому подадуть заяву з усіма необхідними документами. Місячний розмір допомоги - 1700 гривень. Отримуватимуть багатодітні батьки нову соціальну виплату щомісяця до досягнення дитиною 6-річного віку.

Таку інформацію повідомила нашому кореспонденту начальник Управління праці та соціального захисту населення міста Новомосковська Галина Горбач.

«З 1 квітня цього року запровадили додатковий  вид соціальних виплат - допомога на дітей батькам, які виховують трьох і більше дітей. Призначення і виплата допомоги здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або за місцем фактичного проживання особи, яка претендує на її призначення. Допомога за місцем фактичного проживання призначається за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання заявника. Допомога призначається одному з батьків дитини, які проживають постійно разом з дитиною. Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються заявником особисто», додала керівник управління.

Необхідні документи: паспорт, посвідчення батьків багатодітної сім"ї та посвідчення дитини з багатодітної сім"ї, свідоцтва про народження дітей (з пред"явленням оригіналів).

Галина Горбач окремо зазначила, що рішенням Уряду збережено право на отримання з 01 квітня цього року  допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, які звернулися за її призначенням  протягом квітня – червня 2019 року.

Керівник підкреслила: «Контроль за цільовим використанням коштів здійснюватимуть фахівці Новомосковського центру соціальних служб для дітей, сім"ї та молоді. Виплачуватимуть допомогу шляхом перерахування коштів на рахунок отримувача допомоги, відкритий у банківській установі».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии