Військовий комісар Новомосковщини розповів, кого призвуть до армії

Військовий комісар Новомосковщини розповів, кого призвуть до армії, Алена Тищенко

З 1 квітня в країні стартувала призовна кампанія. Розповісти про задачі Новомосковського територіального центру комплектування та соціальної підтримки в зв’язку з цим , а також відповісти на інші актуальні питання ми попросили керівника установи Анатолія Бакуна.

Коли розпочалася призовна кампанія та скільки вона триватиме? Кого призвуть?

Призовна кампанія розпочалася, як відомо, 1 квітня. Триватиме до 30 червня. Завдання безпосередньо для нашого військкомату – відправити до лав армії на строкову службу 88 призовників. З них 40 чоловік необхідно мобілізувати в Новомосковську, а 48 – в районі.

Скільки в місті та районі чоловіків призовного віку?

Усього зараз на Новомосковщині обліковуються 4,5 тисячі чоловіків призовного віку (від 20 до 27 років). Але призову наразі підлягають лише 2,5 тисячі. Інші мають відстрочки з різних причин.

Чи потраплять призовники безпосередньо в зону бойових дій?

В законі нічого не змінилося. Відправляти військовослужбовців строкової служби в зону бойових дій (ООС) Уряд категорично заборонив. Відповідь однозначна – ні!

Згідно постанови Уряду військкоматам з призовною кампанією зобов’язані допомагати підприємства. Як щодо цього?

Так, така постанова існує, але не поспішають нам допомагати. Цього року ми надіслали підприємствам міста та району з цього приводу вже 2 розпорядження. Але результатів це, поки що, не дало. Телефонуємо, нагадуємо, - все ж сподіваємося на допомогу та співпрацю.

Що змінилося в роботі військкомату з перетворенням його в територіальний центр комплектування та соціальної підтримки?

В реформованому вигляді ми почали працювати ще з 1 грудня. Оперативне командування «Схід» вибрало нас в якості пілотного проекту. Ще тоді розробили нові посадові інструкції та положення, переобладнали приміщення, провели роз’яснювальну роботу з персоналом. В установі з’явився власний штатний юрист та психолог. Це нам дало змогу більш ефективно працювати з військовозобов’язаними, резервістами та ветеранами збройних сил, а також родинами загиблих. В перетвореній на територіальний центр комплектування та соціальної підтримки установі названі категорії отримують комплекс послуг з соціального та правового захисту, а також іншу необхідну підтримку.

З Анатолієм Бакуном говорила Ольга Кібарова

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии