• Головна
  • Депутати Черкаської ОТГ вимагають замінити голову 38 окружної виборчої комісії
17:14, 26 березня 2019 р.

Депутати Черкаської ОТГ вимагають замінити голову 38 окружної виборчої комісії

Депутати Черкаської ОТГ вимагають замінити голову 38 окружної виборчої комісії

Група депутатів, які представляють Черкаську об’єднану територіальну громаду, надіслали звернення в Центральну виборчу комісію з вимогою змінити голову 38 окружної виборчої комісії.

Як ми повідомляли, 15 березня Центральна виборча комісія своєю постановою внесла до складу окружної виборчої комісії з виборів Президента України 38-го територіального виборчого округу та призначила головою цієї комісії Ларису Маміну.

В тексті звернення, з яким ознайомив кореспондента сайту заступник селищного голови Гвардійського Юрій Таран, зокрема йдеться: «Новомосковська районна виборча комісія під головуванням МАМІНОЇ Лариси Іванівни не виконувала покладені на неї обов'язки щодо організації виборчого процесу (йдеться про вибори в Черкаську ОТГ призначені на 23 грудня). Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 15 листопада 2018 р…, залишеним без змін  Постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 19 листопада 2018 р. визнано протиправною бездіяльність  Новомосковської районної виборчої комісії…».

Депутати наводять також в зверненні той факт, що, через саботування виборів в Черкаську ОТГ, Постановою самої ж ЦВК від 26 листопада 2018 року встановлено факт одноразового грубого порушення Новомосковською районною виборчою комісією під головуванням Лариси Маміної Конституції та законів країни та достроково припинено повноваження всього складу Новомосковської районної виборчої коміісії.

Депутати Черкаської ОТГ вважають, що, врешті решт, саботування та бездіяльність районної виборчої комісії та її голови й призвели до зриву виборів в громаду.

Саме на підставі цих та інших, наведених в заяві фактів, представники Черкаської громади вимагають від ЦВК змінити голову 38 окружної виборчої комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...