• Головна
  • В Новомосковському молодіжному центрі говорили з студентами міста про владу та вибори
11:19, 25 березня 2019 р.

В Новомосковському молодіжному центрі говорили з студентами міста про владу та вибори

В Новомосковському молодіжному центрі говорили з студентами міста про владу та вибори

22 березня в Новомосковському молодіжному центрі на зустрічі з студентами Новомосковського коледжу Дніпровського аграрно-економічного  університету говорили про систему влади в країні та волевиявлення народу.

Присвятили обговорення виборам Президента, які відбудуться 31 березня.

Почалася лекція-бесіда з «тренувальних виборів» після яких підрахували голоси та визначили обраного аудиторією керівника країни.

Говорячи з студентами, працівник центру Олександр Кібаров детально ознайомив їх з системою влади в країні, довів чому так важливо не бути пасивним, визначатися з своїм кандидатом та брати участь в волевиявленні різних рівнів: від місцевих до президентських.

В формі бесіди детально оговорили повноваження різних гілок влади, систему виборів, торкнулися також української Конституції та питання форми правління в країні.

«Хоча за конституцією головним носієм влади в країні є народ, але, все ж, під словом «влада» ми розуміємо визначену систему, яка формується також і завдяки виборам та волевиявленню громадян. Ми (народ) нібито делегуємо частку свого бачення шляхів розвитку країни та інших питань якомусь окремому представнику народу», - роз’яснив присутнім сенс такого акту як вибори магістр політології Олександр Кібаров.

Жодне з питань учасників бесіди не залишилося без відповіді. Лектор дав докладні та вичерпні відповіді а також, на прохання, повідомив про свою точку зору на актуальні проблеми життя країни.

Читайте також: У Новомосковську вшанували пам'ять загиблого героя 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...