У Піщанській громаді пройшов фестиваль дитячої художньої творчості

У Піщанській громаді пройшов фестиваль дитячої художньої творчості, Алена Тищенко

20 березня в Піщанській ОТГ пройшов щорічний фестиваль дитячої художньої творчості. Взяли участь в фестивалі близько 240 учасників з Меліоративного, Піщанки, Знаменівки та Орлівщини.

Показати свій рівень майстерності в Піщанський будинок культури з’їхалися представники різних жанрів, а саме: хореографії, хорового співу, естрадного вокалу, хорового естрадного вокалу, декламування.

Як розповіла нашому кореспонденту спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Піщанської громади Олександра Дмитрушенко, в фестивалі взяли участь дошкільнята з дитячих садочків «Ромашка» (Меліоративне) та «Сонечко» (Піщанка), учні 4-х закладів загальної середньої освіти та 2-х навчально-виховних комплексів громади.

«Судді-методисти відділу освіти, молоді та спорту Піщанської сільської ради Ольга Приходько та Наталія Дробот, а також заступник голови Піщанської сільської ради Олег Гречко з усіх учасників відбирали кращих, щоб відправити їх потім на обласний фестиваль дитячої художньої творчості. Конкурс в області, який відбудеться незабаром, це – наступний етап.», додала спеціаліст відділу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии