• Гирьовик з Піщанської ОТГ виборов перше місце в Кубку пам’яті генерала Василя Петрова
10:06, 5 березня 2019 р.

Гирьовик з Піщанської громади, майстер спорту Сергій Кожушко виборов перше місце в Кубку пам’яті генерала Василя Петрова.

Пройшов Відкритий Кубок з гирьового спорту, вже в п’яте, 2 березня в місті Запоріжжя. В турнірі взяли участь 70  учасників з усіх міст країни. Серед учасників змагань – заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, майстри та кандидати в майстри спорту країни.

Як розповів нашому кореспонденту Сергій Кожушко, за традицією, боротьбу за Кубок вели лише команди силових структур країни. В індивідуальній же першості визначили кращих в 7 вагових категоріях. Були передбачені й індивідуальні призи за абсолютний результат.

«Я дуже задоволений виступом. Високі результати показали також мої вихованки – Катя Тимохіна (7 місце) та Вікторія Онищук (5 місце). Добре також, що ми вдало дібралися своїм автомобілем (від громади взяли участь 3 учасника) і впоралися за один день», підсумував переможець.

Додамо: метою Кубку пам’яті генерала Василя Петрова, окрім самих змагань, є також відродження з забуття імені унікального полководця, генерал-полковника артилерії, двічі Героя Радянського Союзу Василя Степановича Петрова, єдиного в світі генерала, який воював без обох рук.

Уже в 1945 році, коли радянські війська крокували по німецькій землі, про безрукого майора-артилериста, двічі Героя Радянського Союзу, на фронті ходили легенди. Після війни Василь Степанович продовжив свою військову службу. У 1977 році він став генерал-лейтенантом артилерії. Прославлений ветеран, герой Великої Вітчизняної війни пішов з життя 15 квітня 2003 року у віці 81 року.