• Головна
  • Виборців Новомосковська запрошують уточнити персональні дані
16:38, 4 березня 2019 р.

Виборців Новомосковська запрошують уточнити персональні дані

Виборців Новомосковська запрошують уточнити персональні дані

Для підготовки актуальних списків виборців, мешканців Новомосковська просять уточнити свої персональні дані. Особливо це стосується виборців, які голосуватимуть вперше. Для цього необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться за адресою: м.Новомосковськ, вул. Гетьманська, 14, каб. 2 (міськвиконком).

Прийом громадян: Понеділок-п’ятниця: 08.00 - 19.00.Субота, неділя: 08.00 — 16.00. Перерва: 12.00 -13.00Тел. 38-02-81; 38-00-29; 38-00-25

При собі необхідно мати паспорт громадянина Україн, а у разі зміни персональних даних – документи, що підтверджують ці зміни.

Виборці міста відносяться до одномандатного виборчого округу №38,  який включає Новомосковськ, Магдалинівський, Новомосковський, Юр’ївський райони.

З 23 березня 2019 року на кожній виборчій дільниці будуть доступні попередні списки виборців, з якими кожен громадянин має право ознайомитися і перевірити правильність внесених до них відомостей.

Із заявою про внесення уточнень, включення або виключення з попереднього списку виборців можна звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше 25 березня 2019 року. Заяви, подані пізніше, не розглядатимуться.

Не пізніше, як за п’ять днів до дня голосування, тобто до 25 березня включно, всі зареєстровані виборці Новомосковська отримають іменне запрошення на вибори. У ньому містиметься інформація про включення до попереднього списку виборців конкретної виборчої дільниці, адреса, номер телефону та графік роботи дільничної виборчої комісії, а також про час і місце голосування. Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП), одночасно повідомлять, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома).

Якщо ви не отримали таке запрошення, це привід прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто і з’ясувати причину. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...