
17:20, 28 лютого 2019 р.
У Новомосковську виділили кошти на проект реконструкції дитсадка

З бюджету Новомосковська цьогоріч витратять 400 тисяч гривень на коригування проекту реконструкції навчального закладу по вулиці Українській, 3.
Відповідне рішення оприлюднили на офіційному сайті міськради.
Кошти на допрацювання проектної документації виділять у межах реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік».
Нагадаємо, що останнім часом приміщення колишнього дитячого садка «Ювілейний» займали початкові класи школи № 18. Понад рік тому початкову школу переселили у вивільнене крило основної будівлі навчального закладу, де раніше розташовувася ліцей «Самара».
Тоді ж міська влада оголосила про намір реконструювати приміщення по вулиці Українській,3 і знову відкрити в ньому дитсадок. Міське управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва у липні 2017 року навіть провело тендер на реконструкцію, який потім було скасовано саме через необхідність коригування проекту. Вартість робіт на той час оцінювалася у майже 14 млн гривень.
Наразі приміщення колишнього дитсадка пустує і перебуває у занедбаному стані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:38
10 травня
14:12
10 травня
08:20
10 травня
live comments feed...