• Главная
  • У Новомосковську електронна петиція вперше набрала необхідні голоси
18:23, 27 февраля 2019 г.

У Новомосковську електронна петиція вперше набрала необхідні голоси

У Новомосковську електронна петиція вперше набрала необхідні голоси

Першою електронною петицією Новомосковська, яка набрала 200 голосів, потрібних для її розгляду, стало звернення про придбання нового гоночного човна для веслувальників міста.

Необхідну для розгляду владою підтримку містян петиція отримала лише за 9 днів. Автором звернення є чемпіонка Європи 2008 року з академічного веслування і тренер МСК "Скіф" Наталія Ляльчук. У описі до петиції вона зазначила, що новомосковські веслувальники, які гідно представляють місто на національних і міжнародних змаганнях, вимушені тренуватися на човнах, виготовлених ще за радянських часів, - більшості плавзасобів уже за 30 років. Тому придбання нового італійського гоночного човна вже є невідкладною необхідністю для місцевих спортсменів.

Нагадаємо, що Новомосковськ приєднався до єдиної системи місцевих петицій на початку січня цього року. За цей час новомосковці встигли розмістити в системі 5 звернень на адресу міської влади. Під чотирма ще триває збір підписів.

Найбільші шанси перетнути позначку у 200 голосів має петиція, яка наразі набрала 104 голоси - щодо проведення капітального ремонту території площі біля Літака. Решта звернень також стосуються благоустрою міста і на сьогодні зібрали менше половини необхідної кількості підписів. Для того, щоб долучитись до підтримки цих петицій, у новомосковців залишається трохи більше місяця.

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...