• Главная
  • З початку опалювального сезону борг новомосковців за тепло виріс на 17 мільйонів
15:13, 27 февраля 2019 г.

З початку опалювального сезону борг новомосковців за тепло виріс на 17 мільйонів

З початку опалювального сезону борг новомосковців за тепло виріс на 17 мільйонів

На сьогодні борг населення Новомосковська за послуги централізованого теплопостачання становить 19 мільйонів гривень. З початку опалювального сезону містяни збільшили заборгованість на 17 мільйонів гривень.

Про це нашому кореспонденту повідомив директор КП «Новомосковськтеплоенерго» Валерій Федорченко.

За його словами, рівень оплат за тепло у лютому становить лише 50%. Це на 7% менше, ніж у січні цього року.

«Зазвичайнайгірше містяни оплачують наші послуги у січні. Але цього року у лютому процент оплат виявився ще нижчим. Вплинуло на це і скорочення майже вдвічі кількості отримувачів субсидій. Для більш-менш стабільної роботи підприємства необхідно, щоб хоча б 80% споживачів своєчасно розраховувалися за тепло» - говорить В.Федорченко.

Але незважаючи на багатомільйонні борги підприємству поки що вдається підтримувати стабільну роботу міської мережі теплопостачання. З початку опалювального сезону в зоні відповідальності теплоенерго не сталося жодної аварії. Загальна протяжність її трубопроводів станогвить 32 км. Наразі капітального ремонту потребують два трубопроводи. Але при нинівшньому рівні платежів населення за тепло на підприємстві можуть сподіватися лише підлатати найбільш проблемні ділянки.

Також В.Федорченко розповів, що питання реструктуризації заборгованості за спожиту електроенергію до цього часу не вдалося вирішити. Офіс «Новомосковськтеплоенерго» залишається відключеним від електропостачання. Але підприємству вже вдалося скоротити борг перед енергетиками з 1 млн 145 тисяч гривень до близько 300 тисяч гривень.

Протягом минулого року підприємство подало на боржників близько 250 позовів до суду на суму 3 млн гривень. З початку 2019 року направили 10 позовів на 118 тисяч гривень.

«Якщо містяни не почнуть активно платити за тепло, то в перспективі ми завершимо опалювальний сезон із 40-мільйонним боргом. Це поставить під загрозу як підготовку до наступного опалювального сезону, так і його своєчасний початок восени», зазначив керівник теплоенерго.

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...