• Главная
  • Піщанський клуб посів друге місце на Кубку області з гирьового спорту
17:22, 25 февраля 2019 г.

Піщанський клуб посів друге місце на Кубку області з гирьового спорту

Піщанський клуб посів  друге місце на Кубку області з гирьового спорту

На Кубку Дніпропетровської області з гирьового спорту клуб «Камелот» з Піщанської об’єднаної територіальної громади виборов друге місце в командному заліку. Пройшли змагання в селищі Піщанка 23-24 лютого.

Змагалися за Кубок 7 команд з Дніпропетровщини. Це гирьовики з  Ложкарівської ОТГ, з Нікополя, 2 команди з Дніпра,  з Карлівського району (Полтавщина), з Покрови та Піщанська команда «Камелот».

Відкриваючи змагання, голова обласної федерації гирьового спорту Григорій Третяк повідомив, що обласний чемпіонат, це відбір на чемпіонати країни. Пройдуть всеукраїнські змагання: серед юнаків в місті Миргород на початку травня; серед дорослих та юніорів в Києві з 20 по 24 квітня.

Як розповів нашому кореспонденту головний суддя змагань Сергій Кожушко, взяли участь в Кубку декілька категорій: серед чоловіків – дорослі, юнаки та ветерани (двоборство); серед жінок – дорослі та дівчата (ривок).

Переможців визначили серед команд, а також за індивідуальними показниками. Усього позмагатися за Кубок приїхали 97 спортсменів. Перше місце посіла команда з Ложкарівської ОТГ.

Сергій Кожушко також повідомив, що нагороди для переможців: медалі, грамоти та кубки, надали з ДніпроОДА.

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...