• Главная
  • Учні перещепинської школи перемогли на обласному конкурсі
15:11, 20 февраля 2019 г.

Учні перещепинської школи перемогли на обласному конкурсі

Учні перещепинської школи перемогли на обласному конкурсі

На Дніпропетровщині оголосили результати конкурсу на краще тематичне есе «Місто, доступне для всіх». Двоє переможців - мешканці Перещепиного.

Нагородження відбулося 19 лютого 2019 року у прес-клубі ДОО НСЖУ під час прес-конференції щодо реалізації на Дніпропетровщині Проекту «Громадянська кампанія з підвищення громадської активності та захисту прав людей з інвалідністю в Дніпропетровській області» громадською організацією «Дніпропетровський регіональний центр прав людини».

Під час заходу також були оприлюднені результати дослідження правових та соціальних проблем людей з інвалідністю в містах Дніпропетровської області.

Учні навчальних закладів Дніпропетровщини, які стали переможцями конкурсу на краще тематичне есе «Місто, доступне для всіх», виступили з презентаціями своїх робіт та отримали нагороди від організаторів.

«Наша країна - це Європа. Але, на жаль, європейські стандарти в Україні не дуже поширені, - ділиться Артур Коваленко, учень 10-го класу Перещепинського ООЗ №1. - Я хочу, щоб у нашому місті було комфортно всім людям, тому і вирішив присвятити свій твір цій темі».

«Так вийшло, що моя сусідка хвора на ДЦП. Тому я знаю, як непросто живеться людям з такою хворобою, - розповідає Олена Гринько, учениця 10-го класу Перещепинського ООЗ №1. -Своє есе я присвятила саме їй».

«У нашому місті, яке було створено за радянських часів, мало зроблено для людей з інвалідністю, - говорить Максим Куждін, 11-класник Криворізької школи №114. - Я дуже хочу,щоб наше місто змінювалося та ставало кращим. Моя робота присвячена саме цьому».

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...