• Главная
  • "Новомосковськводоканал" попередив містян про новий порядок сплати рахунків
10:38, 19 февраля 2019 г.

"Новомосковськводоканал" попередив містян про новий порядок сплати рахунків

"Новомосковськводоканал" попередив містян про новий порядок сплати рахунків

Отримувачів субсидій в Новомосковську попередили про новий порядок сплати рахунків за воду. За лютий і березень абоненти повинні самостійно та в повному обсязі перерахувати кошти за послуги водопостачання та водовідведення.

Таку інформацію оприлюднили на сайті комунального підприємства «Новомосковськводоканал».

Компенсація ж від держави субсидіантам пенсіонерам надійде на пенсійні картки. Інші категорії населення отримають допомогу на поточні рахунки в АТ «Ощадбанк».

Зміни в порядку надання субсидій та сплати рахунків за послуги зумовлені доповненнями в відповідну Постанову Уряду, які діють з 1 лютого цього року і мають назву «монетизація субсидій». Метою запроваджених змін є спрощення усього процесу субсидування населення.

Адміністрація підприємства також попереджає, що в разі прострочення платежів на понад один місяць, інформація про заборгованість конкретного абонента буде терміново надаватися в міське управління соціального захисту.

В разі заборгованості, починаючи з зазначеного терміну, боржнику можуть взагалі відмовити в субсидії. Стосується це і інших комунальних послуг. 

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...