• Главная
  • Новомосковська мерія цьогоріч не зможе заробити на відсотках по депозитах
10:13, 18 февраля 2019 г.

Новомосковська мерія цьогоріч не зможе заробити на відсотках по депозитах

Новомосковська мерія цьогоріч не зможе заробити на відсотках по депозитах

Раніше, для поповнення доходної частини бюджету міста та ефективного використання коштів, міськрада Новомосковська приймала рішення покласти вільні бюджетні кошти на депозит у банківській установі. Але цього року примножувати доходи міського бюджету за рахунок відсотків мерія не зможе.

Щоб тимчасово вільні кошти не лежали на рахунках мертвим вантажем, їх розміщували на депозит у банку. Як стало відомо з Інформації про виконання міського бюджету за 2018 рік,  минулоріч бюджет міста додатково отримав від такого розміщення грошей 2 411,4 тис.грн. Це на 411,4 тис.грн більше уточненого плану.

Користувалися такою можливістю не лише в Новомосковську. Так, обласний бюджет торік заробив близько 100 млн гривень на відсотках по депозитах.

Але цього року отримати додаткові доходи таким чином не вдасться. Міністерство фінансів України заборонило місцевим бюджетам зберігати гроші на депозитах. Заборона стосується коштів загального фонду місцевих бюджетів. Діятиме вона до кінця 2019 року.

В Асоціації міст повідомляють, що заборона розміщувати кошти на депозитах для уряду означає можливість витрачати їх на власні потреби, перекривати касові розриви бюджету.

Але натомість Мінфін дозволив місцевій владі вкладати вільні гроші у цінні папери.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...