• Главная
  • У Новомосковську власник кафе самовільно захопив землю у прибережній зоні
12:17, 15 февраля 2019 г.

У Новомосковську власник кафе самовільно захопив землю у прибережній зоні

У Новомосковську власник кафе самовільно захопив землю у прибережній зоні

Власник одного з новомосковських кафе потрапив на лаву підсудних за самовільне захоплення земельної ділянки у прибережній зоні ріки Самара.

Про це йдеться у вироку Новомосковського міськрайонного суду від 12 лютого.

Як стало відомо з матеріалів справи, з квітня 2018 року по липень 2018 року обвинувачений самовільно зайняв земельну ділянку площею 0,0824 га у прибережній захисній зоні ріки Самара, яка є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності.  На захопленій землі чоловік розпочав укріплення берегової лінії та будівництво плиткового покриття, щоб розширити літній літній майданчик кафе.

В суді обвинувачений повністю визнав свою провину та заявив, що щиро кається у скоєному  і відмовляється від надання свідчень.

Суд визнав власника кафе винним у скоєнні правопорушення, передбаченого  ч. 2 ст. 1971 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки в охоронній зоні), та засудив його до одного року  обмеження волі з відстрочкою від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік. Протягом цього терміну чоловік повинен повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання та періодично з'являтися для реєстрації.

Засуджений ще має час, щоб оскаржити судовий вердикт.

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...