• Главная
  • У Новомосковську планують припинити експлуатацію однієї з котелень
18:44, 14 февраля 2019 г.

У Новомосковську планують припинити експлуатацію однієї з котелень

У Новомосковську планують припинити  експлуатацію однієї з котелень

У Новомосковську планують цьогоріч вивести з есплуатації одну з котелень. Це передбачено новою редакцією  міської програми децентралізації теплопостачання на 2017 – 2023 роки, яку планують затвердити на найближчому засіданні виконкому.

Проект відповідного рішення оприлюднила прес-служба міської ради.

Як стало відомо з проекту документу, в рамках реалізації ІІ етапу програми у 2019 році планують припинити експлуатацію котельні ПМК-36 за адресою: вул. Спаська, 8а.

Перед зупинкою котельні проведуть відповідні підготовчі роботи для переведення закладів та будинків, підключених до неї, на індивідуальне опалення.

Зокрема, новою редакцією програми на 2019 рік передбачені такі заходи:

  • Проведення реконструкції системи електропостачання з улаштуванням індивідуального опалення в комунальному закладі №7 «Ластівка» за адресою вул. Спаська 8 г – 1,7 млн. грн.
  • Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, які підключені до котельні ПМК-36, – 400 тис.грн.
  • Пошук та залучення інвесторів, для переведення на альтернативне (індивідуальне) опалення об’єктів соціальної сфери комунальної власності міста Новомосковська.
  • Інформування власників об’єктів державної та обласної форм власності, які знаходяться на території міста Новомосковська, про перехід міста на альтернативне (індивідуальне) опалення.
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...