• Главная
  • У Новомосковську склали 7 протоколів за вуличну торгівлю
17:15, 13 февраля 2019 г.

У Новомосковську склали 7 протоколів за вуличну торгівлю

У Новомосковську склали 7 протоколів  за вуличну торгівлю

Цьогоріч у Новомомосковську правоохоронці склали 7 адміністративних протоколів за торгівлю у невстановлених місцях.

Як повідомили у Новомосковському відділі поліції, йдеться про стихійний ринок на розі вулиць Сучкова і Гетьманської. 

Три протоколи за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Торгівля з рук у невстановлених місцях) передали до суду.

Порушникам загрожує штраф від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. А у випадку торгівлі промисловими товарами - штраф від шести до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Ще чотири протоколи, складені за ст. 152 КУПАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) передали на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті міськради.

Санкція цієї статті передбачає для громадян штраф від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів, а для посадових осіб і підприємців  - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів.

Нагадаємо, що 18 січня на засіданні виконкому прийняли рішення про посилення боротьби зі стихійною торгівлею на вулицях міста.

Як стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень, цьогоріч  Новомосковський міськрайонний суд виніс 2 рішення про накладення штрафів  за несанкціоновану  торгівлю. В одному випадку громадянин заплатить 17 гривень за продаж яблук і винограду у невстановленому місці на вулиці Гетьманській у жовтні 2018 року. Інший порушник отримав 85 гривень штрафу з конфіскацією товару за торгівлю без дозвільних документів  рибою  на вулиці Сучкова 2 лютого цього року. Обом також доведеться сплатити судовий збір, який значно перевищує суму накладеного штрафу, - 352,4 грн і 384,2 грн відповідно. 

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...