У Новомосковську витратили понад 4,7 млн грн на соціальний захист

У Новомосковську витратили понад 4,7 млн грн на соціальний захист, Валентина Дрегваль

На реалізацію Програми соціального захисту населення Новомосковська у 2018 році з міського бюджету витратили 4715,5 тис. грн.  План витрат виконали на 99,5 відсотків.

Про це стало відомо з Інформації про виконання міського бюджету за 2018 рік, оприлюдненої на офіційному сайті міськради.

За рахунок цих коштів відшкодували витрати на безкоштовне ортодонтичне лікування 16 дітей на суму 30,9 тис. грн та  на безоплатне пільгове зубопротезування 26 інвалідів війни, учасників бойових дій та учасників АТО на суму 97,1 тис.грн.

Протягом року виплатили матеріальну допомогу 846 людям із малозабезпечених верств населення на суму 2081,5 тис.грн., у тому числі за рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутатами обласної ради– 334 особам на 862,0 тис.грн., учасникам бойових дій, інвалідам та сім»ям загиблих під час проведення АТО на 484,8 тис.грн.

 120 малозабезпечених громадян міста на отримали талони на продуктові набори загальною віртістю 24,9 тис. грн.

Ще 102,4 тис. грн. витратили на фінансування компенсаційних виплат 41 людині, які надають соціальні послуги мешканцям міста, які не в змозі самостійно себе обслуговувати.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии