• Главная
  • Безробітний новомосковець спокусився чужими телефонами
14:20, 26 января 2019 г.

Безробітний новомосковець спокусився чужими телефонами

Безробітний новомосковець спокусився чужими телефонами

Безробітний новомосковець отримав умовний строк за крадджку двох  мобільних телефонів, залишених без нагляду на підвіконні лікарняної палати.

Про це йдеться у вироку Новомосковського міськрайонного суду від 22 січня.

Подія, що привела раніше не судимого чоловіка на лаву підсудних, сталася о 3.30 18 серпня 2018 року. Перебуваючи біля пологового відділення Новомосковської міської лікарні, обвинувачений помітив відчинене вікно в одній з палат. Через нього він проник всередину приміщення, де побачив на підвіконні два мобільних телефони. Переконавшись, що його ніхто не бачить, підсудний забрав телефони і покинув місце злочину. Викрадене майно здав до ломбарду, спричинивши потерпілій матеріальну шкоду на суму 3199 гривень.

У суді обвинувачений визнав свою провину і повністю підтвердив обставини скоєння злочину, викладені в обвинувальному акті. Чоловік повідомив, що щиро кається у скоєному і повністю відшкодував потерпілій завдану шкоду.

Потерпіла пояснила суду, що 18 серпня вона перебувала у палаті пологового відділення з дочкою. Зникнення двох своїх телефонів помітила близько 6-ї ранку і написала заяву до поліції.Жінка підтвердила, що обвинувачений повністю відшкодував їй завдані збитки, тому вона просить призначити йому найменше покарання.

Оскільки учасники процесу не оспорювали обставини справи, суд не став досліджувати докази.

Суд визнав пом’якшуючими обставинами  щире каяття, яке ґрунтується на належній критичній оцінці обвинуваченим своєї протиправної поведінки, беззаперечне визнання вини, відшкодування завданих збитків та готовність нести кримінальну відповідальність за скоєне. З огляду на вказані обставини, суд дійшов до переконання, що виправлення обвинуваченого можливе без ізоляції від суспільства у виді позбавленні волі, та відповідно до ст. 75 Кримінального кодексу України він може бути звільнений від відбування покарання з випробуванням.

Чоловіка визнали винним за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та призначили йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, звільнивши від його відбуття  з  випробувальним строком 1 рік.

Засуджений ще має час, щоб подати апеляцію.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...