• Главная
  • У Новомосковську мешкає понад 20 тисяч людей похилого віку
12:11, 26 января 2019 г.

У Новомосковську мешкає понад 20 тисяч людей похилого віку

У Новомосковську мешкає понад 20 тисяч людей похилого віку

У Новомосковську мешкає понад 20 тисяч людей похилого віку. Майже половина з з них є одинокими або одиноко проживаючими.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Про самотніх містян, які через поважний вік, хворобу або фізичні особливості не здатні самостійно себе обслуговувати,  дбають працівники відділення соціальної допомоги вдома міського територіального центру.

Його послугами можуть скористатися такі категорії містян:

  • одинокі непрацездатні громадяни (в тому числі одинокі бездітні пари);
  • особи з інвалідністю І та ІІ груп, незалежно від віку, які частково, або значно втратили здатність до обслуговування і за висновком медичного закладу потребують соціального обслуговування та догляду в домашніх умовах;
  • громадяни похилого віку, які мають працездатних дітей чи родичів, що, відповідно до чинного законодавства, зобов’язані їх утримувати, але з поважних причин не мають можливості здійснювати за ними догляд.

Наразі відділення обслуговує близько 600 осіб, яким надається більше 30 видів соціальних послуг. Тут можна безкоштовно отримати послуги перукаря, масажиста, психолога, швачки, прибирання житла, приготування їжі, оплати комунальних послуг тощо.

Також у територіальному центрі працюють клуби і гуртки за інтересами, комп’ютерний клас, тренажерний зал. Інструктор з трудової адаптації навчає підопічних центру навичкам самообслуговування, а також вишивати, шити, створювати яскраві іграшки, картини. Для них проводяться розважальні та святкові заходи.

Якщо Ви або Ваші близькі опинилися в складних життєвих обставинах і потребуєте підтримки та допомоги, звертайтеся за адресою: м. Новомосковськ. вул. Паланочна, 29, тел.: 096-635-44-65.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...