• Главная
  • В Новомосковському районі зросла смертність населення
17:23, 25 января 2019 г.

В Новомосковському районі зросла смертність населення

В Новомосковському районі зросла смертність населення

В Новомосковському районі минулого року показник смертності населення мав, порівняно з попередніми роками, тенденцію до підвищення. Так, в обрахунку на 100 тисяч населення за 11 місяців 2018 року, кількість померлих склала 1183 людини. За такий же період попереднього року ця цифра становила – 1141.

Такі дані від КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новомосковської районної ради» оприлюднили на сайті районної державної адміністрації.

За даними Обласного управління статистики, станом на 1 грудня 2018 року в Новомосковському районі проживали 72 тисячі 490 чоловік. У порівнянні з початком минулого року кількість мешканців знизилася на 334 чоловіка. Смертність в регіоні майже вдвічі перевищила народжуваність.

 За даними Центру первинної медико-санітарної допомоги Новомосковської районної ради» наразі зафіксоване зниження показника загальної захворюваності мешканців району. За 11 місяців минулого року виявили ті чи інші захворювання у 32 тисяч 214 чоловік, тоді як в попередньому періоді ця цифра склала 38 667.

Читайте також: Населення Новомосковщини продовжує зменшуватися

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...