• Главная
  • У Новомосковську посилять боротьбу зі стихійною торгівлею на вулицях
10:16, 19 января 2019 г.

У Новомосковську посилять боротьбу зі стихійною торгівлею на вулицях

У Новомосковську посилять боротьбу зі стихійною торгівлею на вулицях

У Новомосковську хочуть прибрати стихійну торгівлю з міських вулиць. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому 18 січня.

Неконтрольована вулична торгівля у місті викликає багато нарікань серед містян. Про це свідчить і той факт, що одним з перших після приєднання Новомосковська до Єдиної системи місцевих петицій, стало звернення про ліквідацію торгівлі на тротуарах. За вісім днів петиція встигла набрати 20% голосів, необхідних для її розгляду. Особливо багато претензій до стихійного ринку на розі вулиць Гетьманської та Сучкова у центрі міста, де через продавців не можна вільно пройти по тротуару.

Прийняте рішення передбачає заборону торгівлі у не відведених для цього місцях і посилення заходів з боротьби з нею.

Перший заступник міськго голови Дмитро Ковальов запевнив, що провів консультації з приводу посилення заходів з протидії торгівлі у заборонених місцях з керівництвом міської поліції.

Рішення підтримали одностайно. Члени виконкому наголосили, що стихійна торгівля не тільки заважає пішоходам і псує зовнішній вигляд міста, а й наражає містян на небезпеку, оскільки якість продукції ніяк не контролюється.

Під час засідання порушили також питання про те, що продавці кількох овочевих яток на вулиці Сучкова мають договори з КП «Комсервіс», які дають їм право на торгівлю. Керівник підприємства Анатолій Чупраков запевнив, що підприємство готове у робочому порядку скасувати видані дозволи.

Продавцям запропонують перебратися у місця, спеціально пристосовані для торгівлі. Їх, на думку членів виконкому, у місті досить. Якщо буде потреба, готові обговорити питання про створення нових торгівельних майданчиків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...