• Главная
  • В Новомосковську нагородили переможців літературного та музичного конкурсів
12:23, 18 января 2019 г.

В Новомосковську нагородили переможців літературного та музичного конкурсів

В Новомосковську нагородили переможців літературного та музичного конкурсів

17 січня в актовому залі загальноосвітньої школи № 1 міста Новомосковська урочисто нагородили переможців щорічного конкурсу «Собори наших душ».  Визначили переможців в номінаціях «музика» та «література».

Як повідомила нашому кореспонденту голова конкурсної комісії, методист управління освіти міста Тетяна Мяконькіх, конкурс традиційний, щорічний. Проходить він вже більш ніж два десятки років. Нещодавно в рамках цього конкурсу визначили кращих художників серед школярів Новомосковська.

В Новомосковську нагородили переможців літературного та музичного конкурсів, фото-1

Спеціаліст управління освіти також додала, що впродовж усього року учні мали змогу надати на розгляд та оцінку журі прозові або віршовані твори . Юні ж музиканти презентували виконання творів на музичних інструментах або вокальний номер.  Віталися також власні аранжування та музичні композиції.

Для участі в конкурсі запросили дітей з 1-го по 11 класи.

В Новомосковську нагородили переможців літературного та музичного конкурсів, фото-2

За результатами конкурсу грамоти переможців (І, ІІ, та ІІІ місця) отримали більш ніж 60 талановитих творчих особистостей з міських шкіл та з Новомосковської школи естетичного виховання імені Миколи Бровченка.

Тетяна Мяконькіх додала: «Як і в випадку з живописцями, визначити кращих було складно. В Новомосковську живуть розумні, талановиті діти».

Почесні грамоти отримали також наставники юних обдарувань. Це викладачі літератури міських шкіл та вчителі музики і вокалу Школи естетичного виховання.

В Новомосковську нагородили переможців літературного та музичного конкурсів, фото-3

Роботи та виконавці, які отримали перші місця, візьмуть участь в обласному мистецькому конкурсі, який незабаром пройде в місті Дніпро.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...