• Головна
  • У Новомосковську перевіряють законність відчуження приміщення відділення трансфузіології
15:42, 14 січня 2019 р.

У Новомосковську перевіряють законність відчуження приміщення відділення трансфузіології

У Новомосковську перевіряють законність відчуження приміщення відділення трансфузіології

Співробітники слідчого відділення Новомосковського відділу поліції проводятьперевірку законності відчуження приміщення відділення трансфузіології Новомосковської центральної міської лікарні, що розташоване за адресою: вул. Гетьманська, 26 та пл. Героїв, 5. 

Це стало відомо з ухвали Новомосковського міськрайонного суду від 29 грудня 2019 року.

Фактично, відділення розміщене на першому поверсі двох пятиповерхових будинків із адресами: вул. Гетьманська, 26 та пл. Героїв, 5 та відноситься до власності громади м. Новомосковська.

Як встановило слідство, невідомими особами використовуються завідомо підроблені документи на вказане приміщення, оскільки право власності на нього зареєстроване за двома різними юридичними особами. Це підтверджується інформаційними довідкамиз Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження обєктів нерухомого майна щодо обєктів нерухомості.

Оглядприміщення за вказаними в довідках адресами візуально підтвердив, що місцезнаходження нежитлових приміщень співпадає, але різне за площею.

Дані факти дають достатні підстави вважати, що виведення вказаного нежитлового приміщення з комунальної власності та оформлення на нього подвійного права власності, але за різними адресами відбулося з порушеннями чинного законодавства.

19 грудня слідство визнало приміщення міської станції переливання крові, фактично розміщене на першому поверсі вуглового пятиповерхового будинку, на перехресті вул. Гетьманська, 26 та пл. Героїв, буд. 5 речовим доказом у справі, а також є об'єктом (предметом) кримінально протиправних дій.

Для подальшого розгляду кримінальногопровадження та встановленняосіб, причетнихдо скоєнняданого кримінальногоправопорушення,слідчий звернувся до суду з клопотанням про надання тимчасового доступу до оригіналуреєстраційних справщодо реєстраціїправа власності.

Отримавши доступ до вказаних реєстраційних справ слідство матиме змогу встановити, на підставі яких документів було здійснене виведення з комунальної власності вказаного приміщення, на підставі яких оформлено право власності, хто саме подавав та отримував документи для проведення реєстрації, та інше. Для встановлення особи, яка підписувала документи для проведення реєстрації, виникає необхідність у проведенні почеркознавчої експертизи, для проведення якої потрібні лише оригінали документів.

Дослідивши клопотання та додані до нього копії документів, суд задовольнив клопотання слідства і надав дозвіл старшому слідчому Новомосковського відділу натимчасовий доступдо документівреєстраційних справщодо реєстраціїправа власностіна нежитловеприміщення заадресою вул.Гетьманська,26та нежитлове заадресою пл.Героїв,5, які знаходятьсяв електронній формі в Державному реєстрі правЄдиного державногореєстру таможливість вилученняоригіналів реєстраційнихсправ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...