
10:14, 13 січня 2019 р.
В Новомосковську готуються до Водохреща

11 січня в новомосковському виконкомі пройшла нарада з питань підготовки до свята Водохреща.
На засідання запросили керівників Новомосковської міськрайонної поліції, Рятувально водолазної служби, Центру первинної медико-санітарної допомоги, міського відділу культури та інших, маючих відношення до організації та проведення святкування.
Як повідомив на нараді в.о. міського голови Сергій Горошко, в Новомосковську та його передмістях облаштують для проведення християнського обряду 6 місць.
Це: пляж центрального міського парку (початок о 10.00, обряд проведе церква київського патріархату); мікрорайон Воронівка, вулиця Павлова ( 11.00, Московський патріархат); вулиця Паланочна – Комсомольський острів (12.00, Київський патріархат); Решкут, вулиця Підлісна (11.00, Московський патріархат); Подол (12.00, Московський патріархат); Перевал (12.00, Київський патріархат).
В ході наради узгодили роботу відділів, служб, закладів новомосковського міськвиконкому.
Окремо оговорили питання забезпечення правопорядку та безпечного пірнання в воду, надання, в разі необхідності, медичної допомоги (в місцях проведення обряду чергуватимуть лікарі), питання транспорту та підвезення артистів, облаштування палаток з обігрівом, місць занурення в воду, приготування каші та чаю, подання електричного струму, підвезення сіна та дров та таке інше.
Нагадаємо, що святкують Водохреща в Україні 19 січня. Цього року свято припадає на вихідний суботній день.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі" нагадує споживачам про вчасну оплату рахунків за послуги розподілу газу
Новини компаній
11:00
Вчора
09:55
Вчора
17:49
16 травня
16:24
16 травня
ТОП новини
live comments feed...