![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
12:17, 9 січня 2019 р.
Напередодні Різдва в Перещепиному пройшли святкові фестивалі-конкурси
![Напередодні Різдва в Перещепиному пройшли святкові фестивалі-конкурси Напередодні Різдва в Перещепиному пройшли святкові фестивалі-конкурси](/dist-assets/images/cap.jpg)
Напередодні Різдва в Перещепиному пройшли фестивалі-конкурси майстрів художнього слова «Дивоцвіт» та хореографічного мистецтва «Терпсихора скликає друзів».
Як повідомила керівник гуртка юних кінематографістів Центру художньо-естетичного виховання молоді міста Світлана Баштаненко, учасниками святкових заходів присвячених Різдву стали понад 220 дітей. Це учні перещепинських шкіл, Миролюбівського та Левенцівського освітніх закладів, а також творчі дитячі колективи з села Миколаївка.
Світлана Баштаненко також додала, що кожен учасник конкурсу читців був нагороджений дипломом і календарем з логотипом ЦХЕТУМ. Танцюристів відзначили пам’ятними статуетками, медалями та дипломи переможців конкурсу-фестивалю.
Родзинкою свята стали наймолодші вихованці зразкового хореографічного колективу “THE BEST”, група “Лепетуни” (3 – 5 років) керівник Лана Олійник, які отримали спеціальний диплом “За вдалий дебют”.
Керівник гуртка також висловила подяку директорам шкіл Перещепинської громади, керівникам дитячих колективів та батькам за допомогу в проведенні фестивалів-конкурсів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...