• Главная
  • Напередодні Різдва в Перещепиному пройшли святкові фестивалі-конкурси
12:17, 9 января 2019 г.

Напередодні Різдва в Перещепиному пройшли святкові фестивалі-конкурси

Напередодні Різдва в Перещепиному пройшли святкові фестивалі-конкурси

Напередодні Різдва в Перещепиному пройшли фестивалі-конкурси майстрів художнього слова «Дивоцвіт» та хореографічного мистецтва «Терпсихора скликає друзів».

Як повідомила керівник гуртка юних кінематографістів Центру художньо-естетичного виховання молоді міста Світлана Баштаненко, учасниками святкових заходів присвячених Різдву стали понад 220 дітей. Це учні перещепинських шкіл, Миролюбівського та Левенцівського освітніх закладів, а також творчі дитячі колективи з села Миколаївка.

Світлана Баштаненко також додала, що кожен учасник конкурсу читців був нагороджений дипломом і календарем з логотипом ЦХЕТУМ. Танцюристів відзначили пам’ятними статуетками, медалями та дипломи переможців конкурсу-фестивалю.

 Родзинкою свята стали наймолодші вихованці зразкового хореографічного колективу “THE BEST”, група “Лепетуни” (3 – 5 років) керівник Лана Олійник, які отримали спеціальний диплом “За вдалий дебют”.

Керівник гуртка також висловила подяку директорам шкіл Перещепинської громади, керівникам дитячих колективів та батькам за допомогу в проведенні фестивалів-конкурсів.

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...