![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
16:41, 28 грудня 2018 р.
Новомосковські радіозв’язківці посіли перше місце на всеукраїнських змаганнях
![Новомосковські радіозв’язківці посіли перше місце на всеукраїнських... Новомосковські радіозв’язківці посіли перше місце на всеукраїнських змаганнях](/dist-assets/images/cap.jpg)
26 грудня команда колективної радіостанції Новомосковського центру позашкільної роботи отримала Диплом за І місце на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях. Прізвища переможців – Анастасія Голіченко, Кіра Коротчук, Маша Нелідова, Дарина Дубовик.
За підготовку команди – чемпіона на змаганнях «Осінній міні-тест ЮТ» диплом отримав і тренер Микола Поденежний.
Пройшли змагання радіозв’язківців, як і зазвичай, заочно. Взяли у них участь гуртківці-радіолюбителі з усієї країни. Завдання спортсменам надіслав Український державний центр позашкільної освіти.
Як розповіла нашому кореспонденту завуч закладу Оксана Єльнік, гурток радіозв’язківців центру працює на базі міської загальноосвітньої школи № 6. Саме там є все необхідне обладнання. Більше 15 років керує гуртком великий професіонал в цій сфері Микола Поденежний. Усього займаються в гуртку близько 20 дітей. Це 6 – 7 класники міських шкіл.
Оксана Єльнік також повідомила, що учні гуртка радіозв’язку неодноразово перемагали в обласних та Всеукраїнських змаганнях. Декілька вихованців Миколи Поденежного отримали цього року стипендію міського голови, яку кожного року призначають найкращим учням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...