Новомосковські радіозв’язківці посіли перше місце на всеукраїнських змаганнях

Новомосковські радіозв’язківці посіли перше місце на всеукраїнських змаганнях, Алена Тищенко

26 грудня команда колективної радіостанції Новомосковського центру позашкільної роботи отримала Диплом за І місце на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях. Прізвища переможців – Анастасія Голіченко, Кіра Коротчук, Маша Нелідова, Дарина Дубовик.

За підготовку команди – чемпіона на змаганнях «Осінній міні-тест ЮТ» диплом отримав і тренер Микола Поденежний.

Пройшли змагання радіозв’язківців, як і зазвичай, заочно. Взяли у них участь гуртківці-радіолюбителі з усієї країни. Завдання спортсменам надіслав Український державний центр позашкільної освіти.

Як розповіла нашому кореспонденту завуч закладу Оксана Єльнік, гурток радіозв’язківців центру працює на базі міської загальноосвітньої школи № 6. Саме там є все необхідне обладнання. Більше 15 років керує гуртком великий професіонал в цій сфері Микола Поденежний. Усього займаються в гуртку близько 20 дітей. Це 6 – 7 класники міських шкіл.

Оксана Єльнік також повідомила, що учні гуртка радіозв’язку неодноразово перемагали в обласних та Всеукраїнських змаганнях. Декілька вихованців Миколи Поденежного отримали цього року стипендію міського голови, яку кожного року призначають найкращим учням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии