• Головна
  • Новомосковські радіозв’язківці посіли перше місце на всеукраїнських змаганнях
16:41, 28 грудня 2018 р.

Новомосковські радіозв’язківці посіли перше місце на всеукраїнських змаганнях

Новомосковські радіозв’язківці посіли перше місце на всеукраїнських змаганнях

26 грудня команда колективної радіостанції Новомосковського центру позашкільної роботи отримала Диплом за І місце на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях. Прізвища переможців – Анастасія Голіченко, Кіра Коротчук, Маша Нелідова, Дарина Дубовик.

За підготовку команди – чемпіона на змаганнях «Осінній міні-тест ЮТ» диплом отримав і тренер Микола Поденежний.

Пройшли змагання радіозв’язківців, як і зазвичай, заочно. Взяли у них участь гуртківці-радіолюбителі з усієї країни. Завдання спортсменам надіслав Український державний центр позашкільної освіти.

Як розповіла нашому кореспонденту завуч закладу Оксана Єльнік, гурток радіозв’язківців центру працює на базі міської загальноосвітньої школи № 6. Саме там є все необхідне обладнання. Більше 15 років керує гуртком великий професіонал в цій сфері Микола Поденежний. Усього займаються в гуртку близько 20 дітей. Це 6 – 7 класники міських шкіл.

Оксана Єльнік також повідомила, що учні гуртка радіозв’язку неодноразово перемагали в обласних та Всеукраїнських змаганнях. Декілька вихованців Миколи Поденежного отримали цього року стипендію міського голови, яку кожного року призначають найкращим учням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...