![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
16:27, 23 грудня 2018 р.
В Новомосковську пограбували шаховий клуб
![В Новомосковську пограбували шаховий клуб В Новомосковську пограбували шаховий клуб](/dist-assets/images/cap.jpg)
В ніч з 21 на 22 грудня в Новомосковську невідомі вдерлися в міський шаховий клуб і винесли з нього те, що мало якусь цінність – електронні шахові годинники.
Зламаний замок на вхідних дверях шахового клубу «Дебют» виявили мешканці будинку, в якому клуб знаходиться, і зателефонували його працівникам. А ті вже викликали поліцію.
Як прокоментувала в соціальній мережі директор Новомосковського молодіжного центру (а саме до нього належить шаховий клуб) Анастасія Строїло, шахові годинники коштують дорого. Їх, в кількості 10 штук, закупили спеціально для дітей. «А красти у дітей, це вже останнє діло» - зазначила вона.
Як повідомив працівник Молодіжного центру Олександр Кібаров, представники Новомосковської поліції, що прибули на місце злочину, провели необхідні дії та склали протоколи. Злочинців шукають.
Читайте також: Відомому новомосковцю відкрили меморіальну дошку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...