• Головна
  • Роботодавцям Новомосковщини загрожують штрафи за несвоєчасне подання звітності
14:23, 22 грудня 2018 р.

Роботодавцям Новомосковщини загрожують штрафи за несвоєчасне подання звітності

Роботодавцям Новомосковщини загрожують штрафи за несвоєчасне подання звітності

Роботодавці Новомосковщини мають подати звітність № 1-ПА за 2018 рік до центру зайнятості за місцем здійснення діяльності необхідно подати не пізніше 15 січня 2019 року.

Про це нагадали в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості.

 Суб'єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, та суб'єкти господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні у інших роботодавців, зобов'язані щороку не пізніше 15 січня після звітного року подавати звітність до центрів зайнятості населення за місцем здійснення діяльності. Якщо останній день строку випадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, термін подання звітності  завершується у перший після нього робочий день.

У разі неподання або порушення порядку подання  суб'єктом господарювання звітності № 1-ПА, з нього стягується штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення (ст. 53 Закону України «Про зайнятість населення»).

Цьогоріч декілька роботодавців сплатили чималі суми штрафу за порушення терміну подання звіту за 2017 рік, додали у службі зайнятості.

Додаткову інформацію можна отримати у міськрайонному центрі зайнятості за адресою:  м. Новомосковськ, пл. Перемоги, 8, каб. 5, або за телефоном (05693)75074.

Читайте також: В Новомосковську створили Раду регіонального розвитку міста

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...